Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас → Обява 54605779

Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54605779 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54605779 1/10
Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
гр. Свети Влас, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 15:14 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
106 кв. м.
Цена на кв.м.
1981 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2024
PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.portfoliobp.com
Представяме Ви изключителен апартамент в престижния комплекс Етъра 4 в Свети Влас, съчетаващ модерен дизайн, комфорт и усещане за морска хармония. Имотът е изцяло дизайнерски обзаведен с внимание към всеки детайл стилни мебели, висок клас материали и функционално разпределение.
Жилището разполага със светла и просторна дневна зона с кухня, включва дневна зона с кухня, две спални с изчистен характер, тераса с приятна гледка и елегантно завършен санитарен възел. Интериорът е създаден да носи спокойствие и уют, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем.
Комплекс Етъра 4 впечатлява с архитектура в традиционен стил, поддържана среда, басейн и отлична близост до морето.
Уважаеми клиенти, моля свържете се с отговорният брокер по тази оферта!
Отговорен брокер: Чавдара Георгиева
Контакти: +359878999664
Можете да разгледате нашето селектирано портфолио имоти на адрес www.portfoliobp.com

Професионално съдействие за оглед и покупка, чрез Portfolio Best Properties!

Вече 5 години сме до Вас, във Вашата имотна сделка! Благодарим Ви, че ни избирате!
Преглеждания: 7
Цена:
210 000 € 410 724,30 лв
Не се начислява ДДС