Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен → Обява 54606772

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен, снимка 1 - Апартаменти - 54606772 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен, снимка 2 - Апартаменти - 54606772 1/2
Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен
гр. Пловдив, Южен Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 16:25 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
1704 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2028
Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в нова жилищна сграда с локация жк. Южен.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж и разполага със застроена площ 59,74 кв.м. разгърната в следното функционално разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, склад и тераса.

Сградата е в строеж, като се очаква да получи Акт 16 през 2028 г.

Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!

Агенцията съдейства при нужда от банков кредит, като предлага пълно съдействие в процеса на финансиране. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 1280
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
122 672 € 239 925,58 лв
Цената е с включен ДДС