Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Загорка → Обява 54607185

Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Загорка, снимка 1 - Апартаменти - 54607185 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Загорка, снимка 2 - Апартаменти - 54607185 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Загорка, снимка 3 - Апартаменти - 54607185 1/3
Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Загорка
гр. Стара Загора, Загорка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:53 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
80 кв. м.
Цена на кв.м.
1347 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2026
БЕЗ КОМИСИОН

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В БЛИЗОСТ ДО ПАРК БЕДЕЧКА!

ПЛОЩ: 79.82 кв.м, осигуряваща простор и комфорт.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Функционално разпределение с две стаи, подходящи за съвременен начин на живот.

ВИД СТРОИТЕЛСТВО: Ново строителство, етап след Акт 14, гарантиращо високо качество и модерни технологии.

ИЗЛОЖЕНИЕ: Изток, осигуряващо естествена светлина и уют през целия ден.

ЕТАЖНОСТ: Разположен на 3-ти етаж с удобен асансьор за лесен достъп.

СЪСТОЯНИЕ НА ИМОТА: Имотът е в състояние след Акт 14, което позволява на новите собственици да го обзаведат по свой вкус и предпочитания.
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Обяви на потребителя РОКА ИМОТИ Виж всички 60 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
107 760 € 210 760,24 лв
Не се начислява ДДС