Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново → Обява 54607239

Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново, снимка 1 - Апартаменти - 54607239 Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново, снимка 2 - Апартаменти - 54607239 Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново, снимка 3 - Апартаменти - 54607239 Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново, снимка 4 - Апартаменти - 54607239 Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново, снимка 5 - Апартаменти - 54607239 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Горна Оряховица, област Велико Търново
гр. Горна Оряховица, Велико Търново Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:55 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
65 кв. м.
Цена на кв.м.
1750 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Година
1980
Двустаен апартамент, ремонтиран и обзаведен. Направен е цялостен ремонт.обзаведен е с нови мебели и Ел уреди. Сменени дограми и врати.Шпакловани стени и тавани.Има изпълнени и декоративни мазилки по стените. Жилището е с усвоена тераса.Към имота има и избено помещение от 4 кв.м.Намира се в тих квартал близо до центъра на Горна Оряховица. Жилищната сграда е одобрена за саниране.
Преглеждания: 7
Обяви на потребителя Потребител 4830150 Виж всички 2 обяви
Цена:
113 750 € 222 475,66 лв
Не се начислява ДДС