Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка → Обява 54607303

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 1 - Апартаменти - 54607303 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 2 - Апартаменти - 54607303 1/2
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка
гр. Пловдив, Кършияка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:03 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
107 кв. м.
Цена на кв.м.
1682 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2026
Имоти Премиер Ви представя необзаведен апартамент в кв.Кършияка, гр. Пловдив

Имотът е на етап АКТ 15 като се очаква в края на месец май да получи АКТ16, разполага с площ от 102 кв.м и се намира на 2ри етаж от 5 етажна сграда. Апартаментът е с източно изложение и е със следното функционално разпределение:входно антре, дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетни, тераса и килер.

Има възможност за закупуване на паркомясто на цена от 17 500 евро.

Локацията е изключително комуникативна,с бърз достъп до центъра, в близост до магазини, училища, детски градини и градски транспорт.

Екипът на Имоти Премиер осигурява пълно съдействие през целия процес на покупка професионална консултация, проверка на документацията и съдействие за банково финансиране при най-добри условия.

Оферта 394480

Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
179 999 € 352 047,44 лв
Не се начислява ДДС