Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1 → Обява 54609288

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 1 - Апартаменти - 54609288 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 2 - Апартаменти - 54609288 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 3 - Апартаменти - 54609288 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 4 - Апартаменти - 54609288 1/4
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1
гр. Варна, Възраждане 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 19:44 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
125 кв. м.
Цена на кв.м.
1832 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7

Собственик продава3 стаен апп. в комплекс Светлина
Р-н Взьраждане 1
Площ 125 кв. (нетна площ 105.38+общи части)
Этаж 7 от 7 ми
Цена 229.000
Без брокери и посредники
Преглеждания: 19
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
229 000 € 447 885,07 лв
Не се начислява ДДС