Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас → Обява 54609778

Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 16 - Апартаменти - 54609778 Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 17 - Апартаменти - 54609778 1/17
Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
гр. Свети Влас, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 20:25 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
70 кв. м.
Цена на кв.м.
1241 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2018
Five Homes представя просторен и светъл апартамент в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас Антония . Имот, който съчетава спокойствие, отлична локация и усещане за комфорт през всеки сезон.

Разположен само на 300 метра от морето, апартаментът предлага удобен достъп до плажа, както и близост до целогодишно работещ супермаркет Меркурий , магазини, ресторанти и всичко необходимо за пълноценен престой или постоянно живеене.

Жилището е разположено на 5 етаж, което осигурява повече светлина, простор и приятни гледки към морето и Стара планина.

📐 Характеристики на имота:

✔ Площ: 70 кв.м

✔ Етаж: 5

✔ Просторно и функционално разпределение

✔ Гледка към морето и планината

✔ Тиха и предпочитана локация

✔ Отличен както за живеене, така и за инвестиция

💶 Такса поддръжка: 670 / година

Комплексът е отлично поддържан и предлага спокойна атмосфера, подходяща както за летен отдих, така и за целогодишно ползване.

📞 За повече информация и оглед:

Five Homes

0898 266 810

0882 445 944

🌍 Говорим български, руски и английски

🤝 Съдействаме за банково кредитиране и сделки от разстояние

код на оферта 751
Преглеждания: 3
Обяви на потребителя ФАЙВ ХОУМС Виж всички 22 обяви
Цена:
86 900 € 169 961,63 лв
Цената е с включен ДДС