Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54611912

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 4 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 5 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 6 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 7 - Апартаменти - 54611912 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 8 - Апартаменти - 54611912 1/8
Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:20 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
1454 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Година
2026
Представяме ви за продажба светъл 2-стаен апартамент с правилни форми в квартал Tракия. Имотът е със следното разпределение: хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. На 7ми етаж от общо 10. Южно изложение
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
104 700 € 204 775,40 лв
Цената е с включен ДДС