Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54611932

Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 16 - Апартаменти - 54611932 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 17 - Апартаменти - 54611932 1/17
Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:20 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
36 кв. м.
Цена на кв.м.
1444 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2012
Референтен номер: 17210.
Предлагаме за продажба обзаведено студио в популярния комплекс Grand Kamelia, разположен в района на супермаркет Младост, в централната част на Слънчев бряг. Отлично решение както за лятна почивка, така и за целогодишно живеене или отдаване под наем. Локация: на пешеходно разстояние до магазини, ресторанти, кафенета, аптеки, автобусна спирка и само на 10 минути пеша от плажа. Характеристики на имота: Етаж: 1 Площ: 35 кв.м Разпределение: входно антре, просторна стая с кухненска част, баня, тераса с изглед към тиха страна Продава се напълно обзаведено В отлично състояние, готово за нанасяне Удобства в комплекс „Гранд Камелия“: Басейн за възрастни и деца Озеленени площи и зони за отдих Детска площадка Паркинг Асансьор Подходящ за целогодишно живеене ? Имот на вторичен пазар в Слънчев бряг, с удобна локация и ниски разходи по поддръжка.
Преглеждания: 9
Цена:
52 000 € 101 703,16 лв
Не се начислява ДДС