Продава 3-СТАЕН, гр. Габрово, Бичкиня → Обява 54612239

Продава 3-СТАЕН, гр. Габрово, Бичкиня, снимка 1 - Апартаменти - 54612239 Продава 3-СТАЕН, гр. Габрово, Бичкиня, снимка 2 - Апартаменти - 54612239 Продава 3-СТАЕН, гр. Габрово, Бичкиня, снимка 3 - Апартаменти - 54612239 1/3
Продава 3-СТАЕН, гр. Габрово, Бичкиня
гр. Габрово, Бичкиня Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 13:53 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
89 кв. м.
Цена на кв.м.
1620 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
СДЕЛКА продава тристаен апартамент, находящ се в жилищна сграда в град Габрово. Имотът разполага с хол, спалня, трапезария с кухненски бокс, баня с тоалетна и две тераси. Разположен е на трети етаж с изложение изток/запад. За повече информация и огледи, моля свържете се с нас. A-20135891
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
144 180 € 281 991,57 лв
Не се начислява ДДС