Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център → Обява 54613528

Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 1 - Апартаменти - 54613528 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 2 - Апартаменти - 54613528 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 3 - Апартаменти - 54613528 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център, снимка 4 - Апартаменти - 54613528 1/4
Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Три чучура - център
гр. Стара Загора, Три чучура - център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:50 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
104 кв. м.
Цена на кв.м.
1293 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2029

Луксозен жилищен комплекс с модерна визия

Бутикова сграда с впечатляваща архитектура, съчетаваща изчистени линии, висок клас материали и елегантно фасадно осветление. Просторните тераси и стилната цветова концепция придават усещане за престиж и съвременен комфорт.

Нов тристаен апартамент в кв.Три чучура-център
- Очаквано завършване:2029г.

Представяме Ви просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в новострояща се модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се квартали на града Три чучура-център.

Жилището включва:
- Просторна дневна с трапезария 28.6 кв.м.
- Две спални 10.7 кв.м. и 12.5 кв.м.
- Баня с тоалетна 4 кв.м.
- Удобно антре и тераса
Апартаментът е с правилни форми на помещенията и отлична функционалност, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.

Възможност за гъвкава схема на плащане в етап строеж.

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие за отпускане на ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот!
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
134 500 € 263 059,14 лв
Цената е с включен ДДС