Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина → Обява 54613714

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина
гр. Варна, Кайсиева градина Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 11:13 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
79 кв. м.
Цена на кв.м.
2341 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2027
Предлагаме ви тристаен апартамент в жк. Кайсиева градина. Имотът се намира на втори жилищен етаж в сграда с асансьор и контролиран достъп. Разпределение: коридор,дневна с кухненска част с прилежаща тераса, две самостоятелни спални,санитарен възел,килер. Жилището се издава по БДС.
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
184 900 € 361 632,97 лв
Цената е с включен ДДС