Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака → Обява 54613860

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 1 - Апартаменти - 54613860 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 2 - Апартаменти - 54613860 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 3 - Апартаменти - 54613860 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 4 - Апартаменти - 54613860 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 5 - Апартаменти - 54613860 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 6 - Апартаменти - 54613860 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака, снимка 7 - Апартаменти - 54613860 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Горна Трака
гр. Варна, м-т Горна Трака Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:01 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
1967 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2021
Агенция за недвижими имоти HEGEMON ESTATE Ви предлага двустаен апартамент с паркомясто в м-т Горна Трака. Жилището се намира в тухлена сграда на етаж 2 от 3.

Разпределение: Дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, килер, входно преддверие и тераса. Към имота има и маза.

Апартамент с югоизточно изложение слънчев и топъл, среден апартамент с морска панорама и голям двор за общо ползване.

Агенция HEGEMON ESTATE съдейства с професионална консултация, подготовка на нужните документи за закупуване на желаният от вас дом, както и съдействие за отпускане на банков кредит при най-добри условия. За повече информация, заповядайте в нашият офис, който се намира на Бул .Владислав Варненчик 109, или се обадете на посоченият телефон. Код на офертата: 15978

Преглеждания: 11
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
118 000 € 230 787,94 лв
Цената е с включен ДДС