Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия → Обява 54613903

Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 1 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 2 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 3 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 4 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 5 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 6 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 7 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 8 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 9 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 10 - Апартаменти - 54613903 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия, снимка 11 - Апартаменти - 54613903 1/11
Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Сторгозия
гр. Плевен, Сторгозия Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 10:56 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
1465 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Агенция за недвижими имоти 'Expert'
Телефон за връзка: 0988 790 685 Гергана Николова

Продава гарсониера
Код на обява: P503

Район:
В близост до Поща, магазин 'ДМ',спирка на градски транспорт и училища.
Основна информация за имота:
-Отопление: ТЕЦ
-Прилежащи помещения: Избено помещение

Разпределение:
Входно антре, кухня с остъклена тераса, просторна стая, баня и тоалетна в едно помещение.
Имотът е след ремонт, подменена ВиК и ел. инсталация. Продава се напълно обзаведен.

За допълнителна информация и оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон.
0988 790 685 Гергана Николова
Преглеждания: 14
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
63 000 € 123 217,29 лв
Не се начислява ДДС