Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас → Обява 54614260

Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 16 - Апартаменти - 54614260 Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 17 - Апартаменти - 54614260 1/17
Продава 4-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
гр. Свети Влас, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:33 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
175 кв. м.
Цена на кв.м.
1314 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Просторен 4-стаен апартамент с морска гледка в Свети Влас на минути от плажа!

Предлагаме изключително уютен и напълно обзаведен апартамент с 3 спални, разположен в затворен комплекс само на крачки от морето. Имотът е идеален както за целогодишно живеене, така и за инвестиция или ваканционен дом.

Разпределение:
3 просторни спални
Светъл и голям хол с кухня и трапезария
2 бани
2 тераси с приятна гледка към морето
Напълно обзаведен и готов за нанасяне

Комплексът предлага:
Контролиран достъп и рецепция
Поддържани зелени площи и красиви градини
4 басейна
Детски площадки
Спокойна и приятна атмосфера

Локация:
Изключително близо до плажа, в един от най-предпочитаните райони на Свети Влас съчетаващ спокойствие, чист въздух и удобства наблизо.

Възможност за покупка на изплащане!
Преглеждания: 35
Цена:
230 000 € 449 840,90 лв
Цената е с включен ДДС