Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза → Обява 54614600

Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 1 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 2 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 3 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 4 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 5 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 6 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 7 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 8 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 9 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 10 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 11 - Апартаменти - 54614600 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза, снимка 12 - Апартаменти - 54614600 1/12
Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Ремиза
гр. Стара Загора, Ремиза Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 12:08 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
58 кв. м.
Цена на кв.м.
1629 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Eтаж
6
Старозагорски имоти продава апартамент близо до мол Галерия. Състои се от хол, кухня, спалня, баня с тоалетна, тераса.Изложение изток/север. С детска площадка и свободно паркиране пред блока. Мазе 3.8 кв.м. При интерес посочете код:7468
Преглеждания: 13
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
94 500 € 184 825,94 лв
Не се начислява ДДС