Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел → Обява 54614772

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 1 - Апартаменти - 54614772 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 2 - Апартаменти - 54614772 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 3 - Апартаменти - 54614772 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 4 - Апартаменти - 54614772 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 5 - Апартаменти - 54614772 1/5
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел
гр. София, Овча купел Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 12:08 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
105 кв. м.
Цена на кв.м.
1762 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2026
✔ Тиха и спокойна улица,

Районът предлага зелени зони и паркове за разходка, спорт и свободно време голям плюс за бъдещи наематели или купувачи.

В района има достъп до Фантастико, Кауфланд, Лидл, Била, дрогерии, ресторанти и услуги всичко необходимо на пешеходно разстояние.

На бъдеща метростанция в близост → сериозен фактор за повишаване на стойността на имота
южно изложение, близост до университети и метростанция!
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
185 000 € 361 828,55 лв
Не се начислява ДДС