Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54615172

Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54615172 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54615172 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54615172 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54615172 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54615172 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54615172 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54615172 1/7
Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 20 май в 12:42 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
35 кв. м.
Цена на кв.м.
1629 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2012
Предлагаме обзаведен едностаен апартамент в к-с Абелия Резиденс (Abelia Residence), к.к. Слънчев бряг.

Жилището е с площ 35 кв.м и се намира на 5-и етаж.

Апартаментът се състои от: хол с кухненски бокс, баня с тоалетна и вана, тераса.

Жилището е обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Имотът е с ГОТОВИ ДОКУМЕНТИ за БЪРЗО изповядване на нотариална сделка.

Комплекс Абелия Резиденс (Abelia Residence) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, паркинг, детска площадка, басейн с шезлонги около него, и др.

Сградата има Акт. 16

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира на 750 м от плажа.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, аптеки, ресторанти, барове, плаж, увеселителен парк и други развлечения.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!
Преглеждания: 11
Цена:
57 000 € 111 482,31 лв
Не се начислява ДДС