Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора → Обява 54615600

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 1 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 2 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 3 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 4 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 5 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 6 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 7 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 8 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 9 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 10 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 11 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 12 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 13 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 14 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 15 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 16 - Апартаменти - 54615600 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 17 - Апартаменти - 54615600 1/17
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Банишора
гр. София, Банишора Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:09 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
106 кв. м.
Цена на кв.м.
3009 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
8
Година
1970
ПРОДАВАМ ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ , находящ се в град София, ж.к. Банишора, ул. Опълченска 92.ЕДИНСТВЕН СОБСТВЕНИК СЪМ,НЕ РАБОТЯ С АГЕНЦИИ И ВСЯКАКЪВ ВИД ПОСРЕДНИЦИ И БРОКЕРИ,МОЛЯ ЗА ОБАЖДАНИЯ ОТ ЛИЦА СЪС СЕРИОЗЕН ИНТЕРЕС!!!

📐 ДАННИ ЗА ИМОТА:
- Жилищна СВЕТЛА ПЛОЩ : 105.48 квадратни метра!!!
- Етаж: осми от общо девет
- Изложение: Изток/Запад
- Прилежащо мазе

🏠 РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
- Две спални,ГОЛЯМА дневна с КАМИНА,ОТДЕЛНА кухня, баня с тоалетна, отделна тоалетна, три тераси с ПРЕКРАСНА ПАНОРАМА и входно антре.Апартамента е с петкамерна дограма-SCHUCO и ЕСТЕСТВЕН ПАРКЕТ!!!

✨ ПРЕДИМСТВА:ШИРОК ЦЕНТЪР(зелена зона) НА ПЕШЕХОДНО РАЗСТОЯНИЕ ОТ'ЦУМ'и ПЛОЩАД 'СВЕТА НЕДЕЛЯ'БЕЗУПРЕЧНО СТАРО СТРОИТЕЛСТВО,БЕЗ АНАЛОГ-ТУХЛА БЕТОН ЖЕЛЯЗО!!! ПАРКИНГ ПРЕД БЛОКА СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ!!!
- На 700 метра от Метростанция 'СЕРДИКА 2'.
- В НЕПОСРЕДСТВЕНА близост до трамвайни/автобусни спирки,централна гара,паркове и градини,магазини, училища и детски градини.
Преглеждания: 19
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
319 000 € 623 909,77 лв
Не се начислява ДДС