Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута → Обява 54615951

Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута, снимка 1 - Апартаменти - 54615951 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута, снимка 2 - Апартаменти - 54615951 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута, снимка 3 - Апартаменти - 54615951 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута, снимка 4 - Апартаменти - 54615951 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута, снимка 5 - Апартаменти - 54615951 1/5
Продава 1-СТАЕН, гр. София, Редута
гр. София, Редута Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:36 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
50 кв. м.
Цена на кв.м.
3160 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2007
Продавам едностаен апартамент на ул. БРИЧЕБОР 9 апартамента е със статут на офис но винаги е ползван за жилище влиза се от партер но заради денивелацията на сградата е 1ви над гаражи състои се от еднопространствено помещение с килер ,тераса и баня с тоалетна. Разполага със самостоятелен вход за този и още един имот . Подходящ като за живеене така и за много други опции. Сградата е от 2007г. С готови документи за сделка. Частно лице.
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
158 000 € 309 021,14 лв
Цената е с включен ДДС