Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Сарафово → Обява 54616031

Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Сарафово, снимка 1 - Апартаменти - 54616031 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Сарафово, снимка 2 - Апартаменти - 54616031 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Сарафово, снимка 3 - Апартаменти - 54616031 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Сарафово, снимка 4 - Апартаменти - 54616031 1/4
Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Сарафово
гр. Бургас, Сарафово Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 13:40 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
107 кв. м.
Цена на кв.м.
2327 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2025
Първа линия море. Гледка, която няма как да бъде скрита! Тристаен апартамент в луксозна сграда!
Home2U недвижими имоти представя на Вашето внимание тристаен апартамент, разположен на абсолютна първа линия, с ПАНОРАМНА гледка към морето от всяка стая без компромиси и без изненади!
Жилището е с практично разпределение, широки помещения и правилни форми лесно за обзавеждане и удобно за живеене.
Намира се в поддържан затворен комплекс с ниска такса, много зеленина и директен достъп до плажа слизаш и си на пясъка.
Сградата е изпълнена с качествени материали и е подходяща както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот или инвестиция с добра доходност.
Има възможност за закупуване на паркомясто.
За повече информация и огледи обадете се и цитирайте код: 258946
Преглеждания: 11
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
249 000 € 487 001,67 лв
Не се начислява ДДС