Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков → Обява 54616124

Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 1 - Апартаменти - 54616124 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 2 - Апартаменти - 54616124 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 3 - Апартаменти - 54616124 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 4 - Апартаменти - 54616124 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 5 - Апартаменти - 54616124 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 6 - Апартаменти - 54616124 Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков, снимка 7 - Апартаменти - 54616124 1/7
Продава 3-СТАЕН, гр. Бургас, Славейков
гр. Бургас, Славейков Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 13:48 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
64 кв. м.
Цена на кв.м.
2031 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Година
1980
Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Славейков.

Намира се на комуникативно място, в близост до магазин " Кауфланд", главен булевард, автобусна спирка, заведение, университет и др.

Имотът е ситуиран на 7-ми жилищен етаж от общо 8 с асансьор.

Разполага с площ 64кв.м, разгърната в следното разпределение:
- хол, кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Строителство: панел
Състояние: за ремонт
Изложение: югозапад светъл и топъл през цялата година

Към апартамента има прилежащо мазе (7.59 кв.м.)

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2109568
Преглеждания: 13
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
130 000 € 254 257,90 лв
Не се начислява ДДС