Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив → Обява 54617717

Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 1 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 2 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 3 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 4 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 5 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 6 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 7 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 8 - Апартаменти - 54617717 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 9 - Апартаменти - 54617717 1/9
Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив
гр. Асеновград, Пловдив Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 16:05 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
98 кв. м.
Цена на кв.м.
1582 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2006
ТРИСТАЕН В СУПЕР ЦЕНТЪРА

Предлагаме ви просторен тристаен апартамент на прекрасно място за живеене.
Състои се от голяма всекидневна с трапезария и кухня, две спални, мокро помещение, баня с тоалетна и две тераси.
98 кв.м.
Трети жилищен етаж.
Малка сграда с по 2 апартамента на етаж.
Намира се на пешеходно разстояния от центъра на града, в близост до училище, детска градина, парк и др.

Цена - 155 000 евро

Телефон за връзка - 0896376226, 0896721616
Всички наши оферти - www.in-borsa.com

Агенцията предлага:
-ИЗЦЯЛО БЕЗПЛАТНО СЪТРУДНИЧЕСТВО ПРИ БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ С ВСИЧКИ ВОДЕЩИ БАНКИ.
-Изготвяне на всички документи за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на недвижими имоти!
-ЮРИДИЧЕСКИ УСЛУГИ
Преглеждания: 10
Обяви на потребителя ИНФОРМАЦИОННА БОРСА АСЕНОВГРАД Виж всички 239 обяви
Цена:
155 000 € 303 153,65 лв
Не се начислява ДДС