Продава 3-СТАЕН, гр. София, Център
Цена на кв.м.
2841 €/кв. м.
MG Homes продава просторен 3-стаен апартамент (88кв.м. чиста жилищна площ), находящ се в панелена сграда от 1989г. (на последен етаж от 8) в гр. София и непосредствена близост до парк 'Възраждане' и Руски паметник
Цена: 249 900 евро
Разпределение:
Три отделни стаи (две спални + хол)
Отделна кухня, с усвоена тераса
Баня с вана
Отделна тоалетна
Килер/Склад (който може да се преустрои на мокро помещение)
Мазе - 6 кв. м.
Широка тераса (извън посочените по-горе 88кв.м. чиста жилищна площ)
Апартаментът се нуждае от освежаващ ремонт, като отделно наскоро е правена смяна на тръби, както и ремонт на асансьора и покрива на сградата.
Предвид своето местоположение, живущите са на пешеходно разстояние от ключови локаци като: парк 'Възраждане', метростанция Опълченска, Мол София, както и Руски паметник.
Телефон за връзка: 0884 18 08 83
Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед!
Преглеждания: 4
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.