Продава 3-СТАЕН, гр. София, Оборище → Обява 54618337

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Оборище
гр. София, Оборище Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:15 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
83 кв. м.
Цена на кв.м.
3675 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
1970
🔑 Имаме удоволствието да Ви представим, 3-СТАЕН Апартамент на страхотна локация!

Жилището се намира в сграда на няколко минути пеша от 'Докторска градина', парк 'Заимов', на пешеходно разстояние от метростанция 'Театрална', Софийски университет 'Св. Климент Охридски', и Националната библиотека.
В района има множество театри, заведения, магазини, спирки на градски транспорт, метро, детски градини, училища и удобни пътни артерии.
Стара тухлена сграда от 1975г., без асансьор, на 4-ти етаж от 5.

✅ Разпределение - входно антре, хол, кухня, две непреходни спални, баня, отделна тоалетна, и две тераси.
Разпределението на имота позволява много лесно преустройство в 4-стаен апартамент.
Към имота принадлежи и МАЗЕ(8кв.м.)
Общите части на сградата са добре поддържани и има контролиран достъп!

✅ Имот, добър както за живеене, така и за инвестиция!

📞 При интерес, повече информация и огледи позвънете на посочения телефон.
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
305 000 € 596 528,15 лв
Не се начислява ДДС