Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел → Обява 54618591

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 1 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 2 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 3 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 4 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 5 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 6 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 7 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 8 - Апартаменти - 54618591 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел, снимка 9 - Апартаменти - 54618591 1/9
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел
гр. София, Овча купел Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:39 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
107 кв. м.
Цена на кв.м.
2336 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2027
🏡 **Продава се просторен 3-стаен апартамент в нова сграда в кв. Овча купел, София**

Референтен номер - 85852

Ангел Марков - 0894 555 630

✨ Представяме Ви отлична възможност за покупка на **ново строителство**, планирано с **дата на построяване 2027 г.**, разположено в един от предпочитаните и бързо развиващи се райони на столицата **кв. Овча купел**. Имотът е с **обща площ от 107 кв.м**, което осигурява комфорт, простор и отлични възможности за функционално разпределение както за живеене, така и за инвестиция.

📌 **Основни характеристики на имота:**

- 🏠 **Тип имот:** 3-стаен апартамент

- 📍 **Локация:** София, кв. Овча купел

- 🆕 **Строителство:** ново строителство

- 📅 **Година на построяване:** 2027 г.

- 💶 **Цена:** **250 000 **

- 📐 **Обща площ:** **107 кв.м**

🛋️ **Разпределение:**

- 🚪 **Брой стаи:** 3

- 🛏️ **Брой спални:** 2

- 🚿 **Брой бани с тоалетни:** 1

- 🚽 **Отделна тоалетна:** 1

✅ Имотът впечатлява с **просторни помещения, модерна концепция и отличен потенциал за уютен семеен дом**. Голямата площ позволява удобна дневна зона, светли спални и практично вътрешно разпределение. Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за покупка с цел отдаване под наем или дългосрочна инвестиция.

🌿 **За квартала:**

- 🚇 Овча купел е един от най-предпочитаните квартали в София, благодарение на добрата инфраструктура, удобния градски транспорт и наличието на метростанции.

- 🏫 Районът предлага спокойна жилищна среда, зелени площи, близост до учебни заведения, магазини, медицински центрове и всичко необходимо за комфортен начин на живот.

📞 Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед!

НОВ ДОМ 1 разполага с :

Юридически Отдел - извършващ всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота.

Кредитен Отдел - съдействащ за отпускане на банков кредит при възможно най-добри условия за клиента, като избора на банка се определя спрямо нуждите и възможностите на клиента.

Строително-Ремонтен Отдел - гарантиращ при нужда цялостен ремонт на вашето жилище до ключ при най-изгодни условия и цени.

Консултант Недвижими Имоти : Ангел Марков - 0894 555 630

Нов Дом 1 - винаги най-доброто на пазара!