Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54619566

Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54619566 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54619566 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54619566 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54619566 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54619566 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54619566 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54619566 1/7
Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 20 май в 18:38 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
38 кв. м.
Цена на кв.м.
2000 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
2018
🌟 Уникално студио в Cascades Family Resort (блок 21) топ инвестиция с висок наемен потенциал! Представяме Ви светъл и уютен имот клас Лукс с площ 38 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните семейни комплекси.

Апартаментът е напълно обзаведен с мебели по поръчка и модерни уреди, готов за незабавно ползване или доходоносно отдаване под наем 📈 Разпределението включва светла дневна с кухненски кът, отделена спална зона, модерна баня с тоалетна и просторна тераса с гледка към басейна 🌊

✨ Допълнително предимство подово отопление във цялото жилище, което гарантира комфорт през всички сезони!

Комплексът предлага премиум удобства големи басейни с детски зони, зони за релакс, ресторанти, кафенета, фитнес и детски площадки, както и целогодишна поддръжка 🔑 Всичко това само на 500 метра от морето!

💰 Цена: 76 000
Такса поддръжка: 16,50 /кв.м
Преглеждания: 19
Цена:
76 000 € 148 643,08 лв
Цената е с включен ДДС