Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център → Обява 54619693

Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54619693 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54619693 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54619693 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54619693 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54619693 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54619693 1/6
Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център
гр. Стара Загора, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 18:08 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
96 кв. м.
Цена на кв.м.
1500 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2002
🏡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЦЕНТЪРА НА СТАРА ЗАГОРА

💰 144 000

📐 96 кв.м.

🏢 4/5 етаж

🏗️ Тухла

🆔 ID: 2204

✨ Raya Real Estate Ви предлага просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент с отлична локация в центъра на гр. Стара Загора. Имотът е светъл, уютен и готов за нанасяне подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

-тухлено строителство

-въведен в експлоатация през 2002 г.

-шумо и топлоизолация

-ниски месечни разходи

-напълно обзаведен

-голям паркинг в близост

📞 За повече информация или оглед:

0886083442 Мария Енева

0897972772 Таня Облакова
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
144 000 € 281 639,52 лв
Цената е с включен ДДС