Продава 4-СТАЕН, гр. София, Лозенец → Обява 54620051

Продава 4-СТАЕН, гр. София, Лозенец, снимка 1 - Апартаменти - 54620051 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Лозенец, снимка 2 - Апартаменти - 54620051 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Лозенец, снимка 3 - Апартаменти - 54620051 1/3
Продава 4-СТАЕН, гр. София, Лозенец
гр. София, Лозенец Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 18:40 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
181 кв. м.
Цена на кв.м.
4488 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2028
Unique Estates има удоволствието да Ви представи изключителен четиристаен апартамент, който съчетава простор и престижна локация.

Имотът се намира в най-желаната част на Лозенец, в непосредствена близост до Семинарията и с лесен достъп до Борисовата градина идеално място за разходки, спорт или релакс сред природата, само на минути от динамиката на града.

Имотът заема цял етаж в бутикова сграда с девет апартамента, което осигурява спокойствие и комфорт.

Жилището впечатлява със светли и просторни помещения, внимателно проектирани за максимален комфорт.

Отоплението е централното посредствум ТЕЦ.
Просторна дневна с трапезарна и кухненска част с площ от 50 кв.м, три спални, две бани, мокро помещение.

Ref. ID:29074
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
812 250 € 1 588 622,92 лв
Не се начислява ДДС