Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен → Обява 54623953

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен, снимка 1 - Апартаменти - 54623953 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен, снимка 2 - Апартаменти - 54623953 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен, снимка 3 - Апартаменти - 54623953 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен, снимка 4 - Апартаменти - 54623953 1/4
Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Южен
гр. Пловдив, Южен Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:21 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
65 кв. м.
Цена на кв.м.
2000 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Оферта 19855 Предлагаме Ви двустаен апартамент в Южен.Жилището с с площ 65 кв.м. с ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ.Намира се на СРЕДЕН етаж в модерна нова сграда с АКТ 16! Състои се от: Светъл хол с кухненски бокс, САМОСТОЯТЕЛНА спалня, баня с тоалетна, входно антре и тераса.Имотът се предлага във вида от снимките,изцяло ОБЗАВЕДЕН ,готов за нанасяне. В близост са разположени детски градини, училища, хранителни магазини, удобен градски транспорт до всяка една точка на града и др.ОКАЗВАМЕ ПЪЛНО СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ И ФИНАНСИРАНЕ ОТ ВСИЧКИ БАНКИ И НАЙ-ВИСОКА ПАЗАРНА ОЦЕНКА . АГЕНЦИЯТА ОКАЗВА СЪДЕЙСТВИЕ ДО САМОТО ФИНАЛИЗИРАНЕ НА СДЕЛКАТА ! За повече оферти на сайта ни www.artcasa-bg.com тел.0877726521
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
129 999 € 254 255,94 лв
Не се начислява ДДС