Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 54624240

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 1 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 2 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 3 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 4 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 5 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 6 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 7 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 8 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 9 - Апартаменти - 54624240 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 10 - Апартаменти - 54624240 1/10
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 04:33 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
101 кв. м.
Цена на кв.м.
1752 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2026
Next Step недвижими имоти представя тристаен апартамент в Lux View - жилище, което дава повече от квадратура: дава спокойствие, подреденост и среда, в която се живее добре.
Разпределението е премислено така, че дневната да бъде центърът на дома, а двете спални - личните зони на тишина.
Сградата е изпълнена с внимание към детайла: енергийно ефективни инсталации, вентилируема фасада, качествена изолация, контролиран достъп и луксозни общи части.
Районът около Гребната база е едно от малкото места в Пловдив, където можеш да живееш близо до центъра, без да усещаш града като шум.
Тук има всичко - училища, детски градини, спорт, зеленина, инфраструктура.
За повече информация се свържете на посоченият телефон и цитирайте код 2167
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Обяви на потребителя НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ Виж всички 102 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
177 000 € 346 181,91 лв
Цената е с включен ДДС