Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2 → Обява 54626441

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 1 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 2 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 3 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 4 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 5 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 6 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 7 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 8 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 9 - Апартаменти - 54626441 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2, снимка 10 - Апартаменти - 54626441 1/10
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Обеля 2
гр. София, Обеля 2 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:40 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
64 кв. м.
Цена на кв.м.
3047 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2023
Продава се модерен 2-стаен апартамент в София, кв. Обеля 2 с паркомясто в цената

Представяме Ви отлична възможност за покупка на ново жилище, разположено в един от добре устроените квартали на столицата на минутка от спирката на метро. Имотът е ново строителство от 2023 г., което го прави чудесен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Предимства на имота:

- Светъл и функционален апартамент с отлично разпределение

- Напълно обзаведен със всичко необходимо

- Балкон, който осигурява приятно пространство за отдих

- С асансьор за повече комфорт и лесен достъп

Сградата е построена от доказан инвеститор с добро име на пара за недвижими имоти.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Обяви на потребителя ПРИМО ПЛЮС Виж всички 220 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
195 000 € 381 386,85 лв
Цената е с включен ДДС