Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3 → Обява 54626659

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 1 - Апартаменти - 54626659 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 2 - Апартаменти - 54626659 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 3 - Апартаменти - 54626659 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 4 - Апартаменти - 54626659 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 5 - Апартаменти - 54626659 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3
гр. Варна, Възраждане 3 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:51 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
1665 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2026
ДВУСТАЕН С УНИКАЛНА ПАНОРАМА - ЮГ - ТОП ЦЕНА - АКТ 16

Имотът представлява : входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна.

Жилището е с обща площ от 60 кв.м., намира се на 3ти от 4 етажа в чисто нова сграда с АКТ 16.

Състояние: Апартаментът се издава по БДС. С възможност за довършване до ключ. Въведен в експлоатация, среден етаж и изцяло южен.

Отлична Локация : Имота се намира в един от най-предпочитаните за живеене и инвестиция райони на град Варна - Възраждане 3. Лесен и бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки.

Александър Мануков - 0878 300 267

Като клиенти на 'Бравис Брокърс' получавате най-добрите условия при нужда от ипотечен кредит.

Приложените снимки са илюстративни с цел добиване на представа как ще изглежда имота.
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
99 900 € 195 387,42 лв
Не се начислява ДДС