Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54627199

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54627199 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54627199 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54627199 1/3
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:32 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
112 кв. м.
Цена на кв.м.
1165 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
10
Година
2027
💎Тристаен с 30кв хол, под цена на инвеститор!

💎Представяме ви тристаен апартамент в нова сграда , намираща се в квартал Тракия в град Пловдив.

За любителите на последните етажи

Жилището е на отлична локация в близост до училища,автобусни спирки, ресторанти ,супермаркети и паркове.

🏡Имотът се състои от: входно антре, всекидневна и трапезария с кухненска част , две спални, баня и тоалетна, втора тоалетна, тераса

-Етаж: 10 от 10
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Обяви на потребителя АГЕНЦИЯ ЗВЕЗДА Виж всички 199 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
130 500 € 255 235,82 лв
Не се начислява ДДС