Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски → Обява 54627917

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 1 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 2 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 3 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 4 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 5 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 6 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 7 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 8 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 9 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 10 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 11 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 12 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 13 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 14 - Апартаменти - 54627917 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски, снимка 15 - Апартаменти - 54627917 1/15
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Съдийски
гр. Пловдив, Съдийски Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:20 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
102 кв. м.
Цена на кв.м.
2235 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2025
Next Step Недвижими Имоти ви предлага чисто нов луксозно обзаведен тристаен апартамент с Акт 16, готов за нанасяне, разположен в един от най предпочитаните райони кв. Съдийски, в непосредствена близост до 'Аграрния университет' и на пешеходно разстояние от Центъра.

С площ от 102 кв.м, този впечатляващ имот съчетава модерен стил, функционално разпределение и комфорт, създадени за хора, които ценят качеството на живот и удобството на отличната локация.

Апартаментът се състои от просторен и светъл хол с кухненски бокс, две уютни спални, като едната разполага със собствено гардеробно помещение, две модерни бани с тоалетни, перално помещение, удобно антре и голяма тераса от 10 кв.м, идеална за сутрешно кафе или спокойни вечери.

Разположен на етаж 2 от 4, с изцяло югозападно изложение, имотът е изпълнен с естествена светлина и създава усещане за простор и уют през целия ден.

Жилището е изцяло ново, луксозно обзаведено и напълно готово за живеене, което ви позволява да се нанесете веднага без ремонти, без допълнителни инвестиции и без загуба на време.

Допълнително има възможност за закупуване на външно или подземно паркомясто, според вашите нужди.

Ако търсите модерен дом с отлична локация, комфорт и сигурна инвестиция това е вашият имот! За повече информация или огледи на имота, обадете се и цитирайте код: 2291
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
228 000 € 445 929,24 лв
Цената е с включен ДДС