Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1 → Обява 54628953

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 1 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 2 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 3 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 4 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 5 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 6 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 7 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 8 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 9 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 10 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 11 - Апартаменти - 54628953 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 12 - Апартаменти - 54628953 1/12
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1
гр. Варна, Младост 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:29 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
42 кв. м.
Цена на кв.м.
2857 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Година
1980
SProperties недвижими имоти представяме уютен и стилно отремонтиран двустаен апартамент в ж.к. Младост, разположен на 7-ми етаж от 8 в сграда с асансьор. Имотът е с чиста площ от 42 кв.м и е завършен до ключ.

Разпределението е функционално и удобно: светъл хол с кухненска част, спалня с френски прозорци, баня с тоалетна, коридор и тераса с излаз от хола. Апартаментът е изключително светъл и приветлив, с практично усвоено пространство и модерна визия.

Локацията е комуникативна и предпочитана, с бърз достъп до градски транспорт, магазини, училища и всички необходими удобства за комфортен начин на живот. Паркирането в района е свободно.

Цената на имота е 120 000 евро!
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
120 000 € 234 699,60 лв
Не се начислява ДДС