Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Кайлъка → Обява 54629115

Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Кайлъка
гр. Плевен, Кайлъка Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 14:01 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
67 кв. м.
Цена на кв.м.
1507 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2004
Двустаен апартамент състоящ се от спалня, хол, просторна кухня, без преходи, баня и тоалетна отделно, две тераси, прилежаща маза. Квадратурата е чиста жилищна площ. Жилището е на циментова замазка и шпакловка. В имота не е живяно. Разрешение за ползване от 2004г / акт 16/. Има възможност за покупка на гараж 18 кв. м на отделна цена. За повече информация и огледи на посочения телефон.
Преглеждания: 16
Цена:
101 000 € 197 538,83 лв
Не се начислява ДДС