Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница → Обява 54629231

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 1 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 2 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 3 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 4 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 5 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 6 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 7 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 8 - Апартаменти - 54629231 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 9 - Апартаменти - 54629231 1/9
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница
гр. Варна, Виница Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:57 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
1903 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2008
Представяме Ви ЕКСКЛУЗИВНО 3-стаен апартамент, разположен в централната част на кв. Виница. Апартаментът е разположен на трети етаж в малка жилищна кооперация от 2008-ма г. Апартаментът се състои от широко антре, всекидневна с трапезария и кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и голяма открита тераса.
Имотът е със застроена площ от 64,03кв.м. и 5,4304% ид. ч. от общите части на сградата, равняващи се на 8,32 кв.м.

При покупка на имот с посредничеството на J HOME- недвижими имоти се дължи възнаграждение в размер на 3% от продажната цена на имота.

Дори този да не е Вашият имот, ОБАДЕТЕ СЕ! Ние ще намерим това, което търсите!
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
137 000 € 267 948,71 лв
Не се начислява ДДС