Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кючук Париж → Обява 54629799

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кючук Париж, снимка 1 - Апартаменти - 54629799 Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кючук Париж, снимка 2 - Апартаменти - 54629799 1/2
Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кючук Париж
гр. Пловдив, Кючук Париж Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 14:36 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
70 кв. м.
Цена на кв.м.
1603 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2028
БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧ!

Организация Фокус представя двустаен апартамент в нова жилищна сграда в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив.

Площ: 70,13 кв.м
Етаж: 1/5

Разпределение: антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, склад и тераса.

Жилището предлага функционално разпределение и комфортна площ, подходяща както за лично ползване, така и за инвестиция.

Квартал Кючук Париж е утвърден и добре развит район с изградена инфраструктура и удобен достъп до ключови точки на града. Новото строителство в района е ограничено, което прави имота добра възможност.

Сградата е с малък брой апартаменти и осигурени паркоместа за живущите.

Ограничен брой налични апартаменти в сградата.

За повече информация и огледи, свържете се с нас.
Референтен номер: 62409
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
112 208 € 219 459,77 лв
Цената е с включен ДДС