Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума → Обява 54630049

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума, снимка 1 - Апартаменти - 54630049 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума, снимка 2 - Апартаменти - 54630049 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума, снимка 3 - Апартаменти - 54630049 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума, снимка 4 - Апартаменти - 54630049 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума, снимка 5 - Апартаменти - 54630049 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума, снимка 6 - Апартаменти - 54630049 1/6
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Хиподрума
гр. София, Хиподрума Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 14:53 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
70 кв. м.
Цена на кв.м.
3214 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2006
Продава се просторен двустаен апартамент в Хиподрума. Имотът се намира ) в масивна тухлена сграда с добре поддържани общи части. В жилището е правен основен ремонт и е обзаведено.

С два балкона и мазе

Намира се на тиха вътрешна улица. В непосредствена близост се намират метростанция Красно село , трамвайни и автобусни спирки с удобни транспортни връзки. На пешеходно разстояние са парк Хиподрума , магазини, училища, детски градини.

За контакт Капка Георгиева тел 0886067888 Оферта 19760
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
225 000 € 440 061,75 лв
Не се начислява ДДС