Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
Цена на кв.м.
2293 €/кв. м.
🏡 Стилен двустаен апартамент за продажба в комплекс Emilia Romana Este, Слънчев бряг 🇧🇬
Напълно завършен, обзаведен и готов за нанасяне или отдаване под наем!
Този красив апартамент се намира в престижния комплекс Emilia Romana Este и е с Акт 16.
✨ Характеристики на имота:
✔️ Обща площ: 61 кв.м.
✔️ Просторен балкон с гледка към басейна и красиво озеленените площи
✔️ Модерна кухня с вградени уреди:
Фурна
Керамични котлони
Съдомиялна машина
Хладилник с фризер
✔️ Напълно оборудван с посуда, чаши, електрическа кана и тостер
✔️ 43 LG Smart TV
✔️ 2 климатика
✔️ Комфортна спалня с легло 164x200 см
🛏️ Допълнителни екстри:
4 комплекта спално бельо и хавлии
Подготвен според изискванията на менажираща компания идеален за ваканционни наеми или инвестиция
💶 Такса поддръжка: 16 евро/кв.м. на година
💰 Цена: 139 900 евро
Перфектна комбинация от комфорт, стил и инвестиционен потенциал в един от най-желаните комплекси в Слънчев бряг.
📩 Свържете се с нас за повече информация или оглед!
Преглеждания: 9
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.