Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак → Обява 54630914

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 1 - Апартаменти - 54630914 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 2 - Апартаменти - 54630914 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 3 - Апартаменти - 54630914 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 4 - Апартаменти - 54630914 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак, снимка 5 - Апартаменти - 54630914 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак
гр. Варна, м-т Ален мак Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:54 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
49 кв. м.
Цена на кв.м.
1698 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Година
2027
🔑 ПРОДАЖБА | Двустаен апартамент в модерен комплекс в м-т Ален мак, Варна

💶 Цена: 83 200

Предлагаме за продажба двустаен апартамент в нов модерен жилищен комплекс в района на м-т Ален мак, гр. Варна. Имотът се продава от инвеститор, като подобни апартаменти вече не се предлагат от строителя.

🏡 Характеристики на имота:
Обща площ: 49,8 кв.м
Етаж: 1 от 5
Срок за завършване: 2027 г.

📐 Разпределение:
Дневна с кухня 17,3 кв.м
Спалня 11,0 кв.м
Баня с тоалетна 3,5 кв.м
Гардеробна 3,91 кв.м
Просторна тераса 12,0 кв.м

Близост до гора и парк 🌳

🚗 Възможност за закупуване на паркомясто 17 000

💰 Гъвкави схеми на плащане по договаряне.

📞 За повече информация и оглед:
Динара
🇧🇬 +359 888 880 728
🇺🇦 +380 99 481 2716
Viber / Telegram
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
83 200 € 162 725,06 лв
Не се начислява ДДС