Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център → Обява 54631964

Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54631964 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54631964 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54631964 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54631964 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54631964 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54631964 1/6
Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център
гр. Стара Загора, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:23 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
137 кв. м.
Цена на кв.м.
1301 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2026
Предлагаме просторен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда с асансьор и отлично организирани общи части. Имотът впечатлява със светли помещения, удобна вътрешна организация и комфортна жилищна среда.

Жилището разполага с:

просторна дневна с кухня и трапезария с площ 32.00 кв.м, с обособени кът за хранене и холна зона;
две самостоятелни спални 14.17 кв.м и 12.54 кв.м;
баня с тоалетна
складово/перално помещение;
входно антре и коридор;
тераси с достъп от всяка стая поотделно
Апартаментът е проектиран с ясно разграничение между дневна и нощна зона, което осигурява удобство и уют за цялото семейство. Големите прозорци допринасят за отлична естествена светлина през целия ден.
Към жилището има включено мазе.

Подходящ е както за семейно жилище, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Сградата е с удобен достъп, асансьор и функционални общи части.
PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие при ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот.
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
178 217 € 348 562,16 лв
Цената е с включен ДДС