Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център → Обява 54632118

Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54632118 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54632118 1/8
Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център
гр. Велико Търново, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:23 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
2417 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2022
ИМОДЕА недвижими имоти предлага за продажба комфортен двустаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 в централната част на гр. Велико Търново.
Имотът се намира на първи жилищен етаж и е с функционално разпределение, включващо просторна всекидневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, коридор, баня с тоалетна и тераса. Чистата жилищна площ е 59.65 кв.м., а към апартамента принадлежи и маза с площ 9.75 кв.м.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано, готово за нанасяне. Разполага с кухненски уреди, хладилник, пералня, телевизор, абсорбатор и климатик. Интериорът е изпълнен с качествени материали PVC дограма, MDF интериорни врати, ламиниран паркет и теракот.
Сградата е газифицирана и с отлично поддържани общи части, а локацията осигурява бърз достъп до училище, детска градина, парк, търговски обекти и заведения.
Имотът е подходящ както за собствен дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Има възможност за закупуване на гараж.

Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
145 000 € 283 595,35 лв
Не се начислява ДДС