Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада → Обява 54637713

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 1 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 2 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 3 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 4 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 5 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 6 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 7 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 8 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 9 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 10 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 11 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 12 - Апартаменти - 54637713 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада, снимка 13 - Апартаменти - 54637713 1/13
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Кръстова вада
гр. София, Кръстова вада Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:05 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
111 кв. м.
Цена на кв.м.
3559 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
ЗК REAL ESTATE, Ви представяме изключителен тристаен апартамент в луксозната сграда Estera модерна 15-етажна сграда с впечатляваща архитектура, елегантна визия и усещане за престиж и комфорт.

Имотът е разположен на 4-ти етаж и е с обща площ от 111 м². Апартаментът е луксозно завършен, с внимание към всеки детайл и функционално разпределение, съчетаващо стил, простор и удобство.

Разпределение:
входно антре
просторен хол с кухненски бокс и трапезария
две спални
две бани с тоалетни
мокро помещение

Отопление и охлаждане: Термопомпа + климатици

Изложение: Изток

Жилището предлага модерна атмосфера, комфорт и висок клас изпълнение, подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция. Estera впечатлява с лъскав дизайн, стилни общи части и съвременна архитектурна концепция, създадена за хора с вкус към качеството и лукса.

Агенцията предлага безплатно съдействие за ипотечно кредитиране и пазарна оценка на имота.

За допълнителна информация и огледи Златко Колев

Преглеждания: 2
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЗК ИМОТИ Виж всички 14 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
395 000 € 772 552,85 лв
Цената е с включен ДДС