Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка → Обява 54638342

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка
гр. Пловдив, Кършияка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:09 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
2153 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
2026
Жилището се намира в чисто нова кооперация на Акт 16.Имотът е напълно обзаведен и готов за влизане за живеене.
Преглеждания: 22
Другите търсят също
Обяви на потребителя Потребител 2642717 Виж всички 3 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
155 000 € 303 153,65 лв
Цената е с включен ДДС