Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград → Обява 54638748

Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 1 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 2 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 3 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 4 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 5 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 6 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 7 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 8 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 9 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 10 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 11 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 12 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 13 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 14 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 15 - Апартаменти - 54638748 Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград, снимка 16 - Апартаменти - 54638748 1/16
Продава 1-СТАЕН, гр. Разлог, област Благоевград
гр. Разлог, Благоевград Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:44 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
48 кв. м.
Цена на кв.м.
781 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2010
Предлагаме за продажба обзаведено студио в комплекс Аспен Хайтс, на 10 мин. с автомобил от ски лифта на гр.Банско и само на няколко стотин метра от 5 звездният комплекс Пирин Голф. Комплекса разполага с паркинг, охрана с видео наблюдение, детска площадка, добре поддържана градина и голям външен басейн.
В студиото се влиза през коридор, в който е разположена банята. Банята е оборудвана с душ и бойлер. Във всекидневната е разположена малка, но напълно оборудвана кухня с фурна, котлони, хладилник и абсорбер и пералня. Спалня с нощни шкафчета, гардероб и диван. Студиото има слънчева тераса с южно изложение и гледка към планината.
Отделни партиди за ел.енергия и вода.
Такса поддръжка 13 евро за м2 за година, включваща фонд ремонт и поддръжка на общите части и басейна през лятото.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота с брокер. Моля да се свържете с нас, за да уточним ден и час.
Резервация на имота.
Имота, който сте избрали, се сваля от продажба след оставяне на депозит, след което се пристъпва към подготвянето на документите за приключване на сделката. Моля да се свържете с нас за повече информация относно покупката и начините на плащане.
Купувачът заплаща комисионна в размер на 3 % от цената на имота

Преглеждания: 4
Цена:
37 500 € 73 343,63 лв
Не се начислява ДДС