Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1 → Обява 54639062

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1, снимка 1 - Апартаменти - 54639062 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1, снимка 2 - Апартаменти - 54639062 1/2
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1
гр. София, Връбница 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 22 май в 10:56 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
2263 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Година
2026
БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба двустаен апартамент в кв. 'Връбница 1'.

Апартаментът се състои от: входно антре, дневна с кухненски бокс, самостоятелна спалня, баня с тоалетна и тераса.
Имотът се намира на 7 надпартерен етаж от общо 8 етажа.
Изложение: югоизток

Ще бъде предаден на шпакловка и замазка.
Към всеки апартамент може да се закупи паркомясто или гараж.

Бърз достъп до ключови булеварди, метро и търговски зони. Зелените площи и удобствата са на минути.

БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот.
Оферта 28216
Преглеждания: 17
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
135 800 € 265 601,71 лв
Цената е с включен ДДС