Продава 3-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански → Обява 54639232

Продава 3-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански
гр. Шумен, Добруджански Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:14 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
81 кв. м.
Цена на кв.м.
1346 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
5
Година
1980
Предлагаме за продажба просторен тристаен панелен апартамент с площ от 81 кв.м., разположен в предпочитания квартал Добруджа. Имотът се намира на пети етаж в осеметажна жилищна сграда с асансьор и контролиран достъп.
Жилището е с функционално разпределение и включва: входно антре, кухня с излаз на тераса, светъл хол с тераса, две спални, едната от които също разполага с тераса, отделни баня и тоалетна. Към апартамента има и избено помещение.
Апартаментът е с направени подобрения подменена ПВЦ дограма и външна изолация. Подовите настилки са от естествен паркет, което създава уют и комфорт. Имотът се продава напълно обзаведен и оборудван с необходимите мебели и електроуреди, готов за нанасяне.
Локацията е изключително удобна в близост до автобусни спирки, училища, детски градини и търговски обекти.
Цена: 109 000 евро.
Агенция 'Дом-Ко Шумен' 0889 867 812 Даниела Колева, 0889 20 10 20 Диляна Иванова
Преглеждания: 1
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
109 000 € 213 185,47 лв
Не се начислява ДДС