Продава 2-СТАЕН, гр. София, Борово → Обява 54640239

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Борово
гр. София, Борово Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:40 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
70 кв. м.
Цена на кв.м.
3786 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2027
АRCO REAL ESTATE предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент в жк Борово, разположен в модерна и луксозно изпълнена нова сграда пред Акт 15. Имотът се намира на 4-ти етаж и е с площ от 70 кв.м., с функционално разпределение и отличен потенциал както за собствено ползване, така и за инвестиция.

Апартаментът впечатлява с просторни и светли помещения, правилни форми и комфортна жилищна среда. Сградата е изпълнена с висок клас материали, модерна визия и внимание към всеки детайл. Локацията е сред най-предпочитаните в района тиха улица с бърз достъп до централната част на града, в близост до магазини, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и зелени площи.

Основни характеристики
: Двустаен апартамент
70 кв.м. 4-ти етаж
Ново строителство
Луксозна сграда
Пред Акт 15
Отлична локация
Подходящ за живеене или инвестиция

Имот, който съчетава комфорт, качество и престижна локация.

За повече информация и огледи - Ивайло Петров - 0877 296 800
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
265 000 € 518 294,95 лв
Цената е с включен ДДС